DIETETYKA 

 

Uważasz, że Twoja sylwetka jest daleka od wymarzonej ? Jesteś sportowcem i brakuje Ci energii do ciężkich treningów?  Cierpisz na liczne schorzenia, gdzie dietoterapia jest niezbędnym elementem  efektywnego leczenia? A może jesteś osobą która chce poprawić swoje samopoczucie i zmniejszyć ryzyko chorób dietozależnych? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na jedno z powyższych pytań i szukasz pomocy lub porady,  zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasza firma oferuje pakiety usług dietetycznych połączonych z masażem i treningiem medycznym po to, aby efekt terapii był jak najlepszy i spełnił w 100% Twoje oczekiwania!
Czy kiedykolwiek patrząc w lustro i wypowiadając klasyczną formułkę „ Od jutra przechodzę na dietę „ zastanawiałeś się co to właściwie oznacza ? Odpowiedź dostarcza nam geneza słowa dieta, które pochodzi z języka greckiego i określa szerokorozumiany styl życia. Każda popularna koncepcja żywieniowa, podawana i odgrzewana jak kotlet schabowy, powraca co i raz pod różnymi nazwami. Jednak jest ona tylko rozwiązaniem doraźnym, a co dalej ? Dalej jest właśnie nasz codzienny styl życia którego, nieodłącznym elementem powinna być zdrowa, zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna.  Jeśli zgubiłeś się w gąszczu popularnych diet i natłoku informacji dotyczących zdrowego odżywiania , zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Osoby aktywne fizycznie powinny szczególnie zwracać uwagę na aspekt jakościowy i ilościowy swojego jadłospisu. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz suplementacja, pozwolą lepiej wykorzystać możliwości swojego organizmu, zwiększą efektywność treningu i poprawią wyniki sportowe.
„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” zwykł mawiać praojciec medycyny Hipokrates. Jego słowa powinny być wskazówką dla każdego z nas w dobie wysokoprzetworzonej i pełnej chemicznych dodatków żywności.
Nasza firma oferuje pakiety usług dietetycznych połączonych z masażem i treningiem medycznym po to, aby efekt terapii był jak najlepszy i spełnił w 100% Twoje oczekiwania!

 

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA:
  • Dla każdego kto posiada odrobinę silnej woli.
  • Dla osób aktywnych fizycznie i sportowców.
  • Dla osób chcących poprawić swój stan zdrowia
  • Dla firm i grup zorganizowanych, organizujących spotkania o tematyce żywieniowej.
Cennik:
  • Konsultacja + jadłospis 3 dniowy 60zł
  • Konsultacja + jadłospis 7 dniowy 100zł
  • Każda kolejna zmiana jadłospisu 80zł
  • Prowadzenie wykładów o tematyce żywieniowej dla firm lub grup zorganizowanych ( cena do uzgodnienia)