Ból pleców nie daje Ci spokoju, przez siedzący tryb pracy i życia cierpisz na przewlekłe dolegliwości w obrębie karku i odcinka szyjnego kręgosłupa? Jesteś po operacji artroskopii kolana, operacji kręgosłupa lub operacji endoprotezoplastyki? A może po urazie doszło do utraty formy, zakresu ruchu czy siły mięśniowej? Fizjoterapia jest idealna dla Ciebie!

baner glowny_2

Zapewniając pełną wygodę i oszczędność czasu wszystkie zabiegi fizjoterapii i rehabilitacji prowadzone są w domu pacjenta. Jakość terapii nie różni się od tej prowadzonej w gabinecie, będąc w ostrym stanie unikasz konieczności docierania do placówki medycznej.
Prowadzona fizjoterapia obejmuje zagadnienia ortopedyczne, kardiologiczne oraz geriatryczne.

Warto pamiętać, że dobrze prowadzona rehabilitacja w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów oraz innych przewlekłych dolegliwości w znaczny sposób opóźnia konieczność zabiegów chirurgicznych i ortopedycznych.

Rehabilitacja ortopedyczna – obejmuje wszelkie problemy związane z narządem ruchu.
Pomożemy Ci wrócić do formy po zabiegach operacyjnych, urazach takich jak skręcenia i złamaniach, przy chorobie zwyrodnieniowej stawów, bólach kręgosłupa,biodra i kolan.
Rehabilitacja kardiologiczna – obejmuje ćwiczenia i fizjoterapię osób po przebytym zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, chromaniem przystankowym oraz po wszczepionych by-passach.
Rehabilitacja geriatryczna– przeznaczona jest dla pacjentów w podeszłym wieku, skupia się na poprawie sprawności ruchowej i motorycznej, polepszaniu parametrów krążeniowo oddechowych oraz poprawie komfortu i jakości życia.
Zachęcam do skorzystania z odpowiedniej dla Ciebie rehabilitacji i umówienie się na wizytę.

 

 

Kontakt i zapisy:
Tel: 500-754-074        e-mail: kontakt@aktywnafizjoterapia.pl