Rehabilitacja kręgosłupa Konstancin Jeziorna

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług rehabilitacji domowej na terenie Konstancina-Jeziorny. Zespół Aktywnej Fizjoterapii stosując kompleksowe działanie pomoże usunąć ból oraz ograniczenia ruchomości, a także skupi się na ich przyczynie. Dzięki połączeniu Terapii Manualnej, masażu leczniczego, ćwiczeń medycznych i funkcjonalnych oraz innych metod wspomagających pomożemy wrócić Państwu do ulubionych aktywności bez bólu. Zapoznaj się z naszą ofertą – Rehabilitacja kręgosłupa

Dlaczego my?

Fizjoterapeuci w naszym zespole posiadają dyplomy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także cały czas zdobywają wiedzę na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych.  Mając bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę anatomiczną oraz biomechaniczną są w stanie zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów a także miłą atmosferę.

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie?

Prosimy przygotować wygodny strój, aby nie krępował ruchów oraz aktualną dokumentację medyczną (badania obrazowe , wypisy ze szpitala).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości z chęcią pomożemy je rozwiać telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń i razem dobierzemy najlepszą terapię.

Zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Granicznej 19A, Nowa Iwiczna

Tel: 509 580 721