Rehabilitacja kręgosłupa Piaseczno

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług rehabilitacji na terenie Piaseczna. Zespół Aktywnej Fizjoterapii stosując kompleksowe działanie pomoże usunąć ból oraz ograniczenia ruchomości, a także skupi się na ich przyczynie. Dzięki połączeniu Terapii Manualnej, masażu leczniczego, ćwiczeń medycznych i funkcjonalnych oraz innych metod wspomagających pomożemy wrócić Państwu do ulubionych aktywności bez bólu. Zapoznaj się z naszą ofertą – Rehabilitacja kręgosłupa Piaseczno.

 

Dlaczego my?
Zespół Aktywnej Fizjoterapii to fizjoterapeuci posiadający dyplomy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Dzięki szczegółowej wiedzy ogólnomedycznej, anatomicznej oraz biomechanicznej jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm  podczas wykonywanych zabiegów a także miłą atmosferę

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie?

Prosimy przygotować wygodny strój, aby nie krępował ruchów oraz aktualną dokumentację medyczną (badania obrazowe , wypisy ze szpitala).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości z chęcią pomożemy je rozwiać telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń i razem dobierzemy najlepszą terapię.

Zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Granicznej 19A, Nowa Iwiczna

Tel: 509 580 721